Webbyt
 
 
Esmane on ohutus!
 

On kasulik teada ohutusest!

Palun läbi lugeda see väike jutuke, ennem magnetite tellimist ja kasutamist. Jutt ei ole pikk ega keeruline aga seda on hea ja vajalik teada.

Magnetid võivad olla ootamatud, neodüümmagnet on valmistatud rabedast materjalist, magnetitega  töötamisel oleks soovitav kasutada töökindaid ning soovitav oleks kasutada ka kaitseprille kuna magnetite kokkutõmbumisel  võib magnetite küljest eralduda väikeseid osakesi.  Osakesed võivad olla väga väikesed ja lennata väga kaugele ning võivad vigastada ka kõrval viibijaid.      

Kindlasti ei tohiks asetada kätt või mingit muud kehaosa või asja, mis võiks puruneda kahe magneti vahel kui magnetite pooled on omavahel suunatud tõmbuvate pooltega.

Kindlasti peaks teadma, et magnet võib mõjutada erinevate elektooniliste seadmete tööd, seega ära aseta magneteid elektrooniliste seadmete lähedusse ega asjade ligidusse, mis võiksid reageerida magnetväljale (nt. mobiil, televiisor, raadio, südamestimulaator, erinevad elektroonilised kaardid).

Kindlasti ei tohiks anda magneteid väikestele lastele, nad võivad neid kõrva või ninna toppida ning neid suhu pannes alla neelata. Suurte magnetite puhul on võimalik ka tõsiste füüsiliste vigastuste teke.

NB!

Kui ostate magneteid meilt EstMagnet OÜ siis olete kinnitanud, et olete teadlik, lugenud ja mõistnud kogu eelnevat ohutusest. EstMagnet OÜ ei võta enda kanda ega korva võimalike õnnetuste kahjusi ega kulusi kui võimalikud õnnetused on tekkinud magneteid valesti või hooletult käsitledes.

 

 

Site map Prindi
 
Free website - Webbyt